Editörün Önerdiği FilmlerFilm İncelemeleri
Popüler

Kaybedenler Kulübü Yolda

Evvet arkadaşlar, bir film incelemesiyle daha karşınızdayım. Vizyona giren yeni filmler arasında olan Kaybedenler Kulübü Yolda 16 Mart 2018 tarihin de vizyona girdi. Yönetmen koltuğun da oturan, aynı zamanda da senaristliğini yapan Mehmet Ada Öztekin oturuyor. Oyuncu kadrosundan bahsedecek olursam Nejat İşler, Yiğit Özşener, Hande Doğandemir, Merve Çağıran, Rıza Kocaoğlu ve Sarp Akkaya gibi isimler bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosu hiç de fena sayılmaz. Filmin güzel müzik ve şarkıları Toygar Işıklıya ait. Neden olduğunu bilmiyorum ama seviyorum ben bu adamın şarkılarını. Filmin müziklerinin ona ait olduğunu bilmiyordum, araştırınca öğrendim. Filmin türü: komedi, dram konusundan ötürü bence trajikomik.

kaybedenler-kulubu-yolda-izle

Filmin Konusu

Filmin konusundan bahsedecek olursam çok değil kısa bir şekil de izlemeyen arkadaşlara çok da tüyo vermeden. Arkadaş grubuyla Olimpos’a kısa bir tatil yapmaya, eğlenmeye giden Kaan ve Mete tatil sonunda motorlarıyla İstanbul’a dönerken iki kişi olarak gittikleri tatilden dört kişi olarak geri dönerler. Geçirdikleri tatil güzel başlayıp devam etse de  sonu güzel bitmez.

kaybedenler-kulubu-yolda-nejat-isler

Yorum

Film vizyona girdiği gün arkadaşımla birlikte sinemadaydım. Film vizyona girsin diye gün sayıyordum bir nevi. Vizyona girmesini beklediğim sayılı filmlerden biri bunu da belirteyim. Oyuncu kadrosunun iyi olduğunu ilk kısım da belirtmiştim zaten onun dışında şunu belirtmek istiyorum Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in oyunculukları mükemmel. Rolünün hakkını bir insan bu kadar mı verir diye düşünmekten alamadım kendimi. Film de nostaljik bir hava var izleyince göreceksiniz bu durum hoşuma gitmedi değil. Nejat ve Yiğit’in oyunculuğunu beğendiğimi söyledim ama diğer oyuncuların haklarını yemeyeyim filme asıl renk katan, güldüren Rıza Kocaoğlu ve Sarp Akkaya olmuş. Genel olarak oyunculukları beğendim evet ama senaryosuna bakacak olursak  çok da beğendiğimi söyleyemem ilk filmin tadını vermiyor bence. Filmi olumsuz anlam da eleştirenler olmuş çok açık sahneler olduğu için bunlar ilk filmde de vardı. Bunları bilerek gidip filmi izleyip bu yorumları yapmaları biraz garibime gitti. Filmin ikinci yarısı, birinci kısma göre daha duygusaldı.

Kaybedenler Kulübü Yolda (Ön İnceleme + Fragman)

Kaybedenler Kulübü Yolda İzle
Etiketler

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlarda ilgini çekebilir!

Close
Close